półśpiochy

Kilka kreatywnych sposobów przechowywania ubrań dla niemowląt – bluzki, śpiochy i rampersy

Przechowywanie góry dziecięcych ubranek nie musi być skomplikowane ani kosztowne.

Chociaż istnieje wiele organizerów i narzędzi, które możesz kupić, istnieje również wiele zastosowań dla rzeczy, które możesz już mieć, które pomogą utrzymać porządek w garderobie.

Porządkowanie ubranek dla niemowląt (rampersy chłopięce i dziewczęce, szlafroki dziecięce, śpiochy, otulacze, pledy, apaszki niemowlęce, chustki dziecięce, czapki, półśpiochy, bluzki dziecięce, bluzy, sukienki i legginsy dziecięce) ułatwia codzienne życie, ponieważ będziesz w stanie łatwiej i bez stresu znaleźć wszystkie te rzeczy.

Kto ma więcej ubrań – Ty czy Twoje dziecko?

Twoje dziecko prawdopodobnie będzie miało lub już ma o wiele więcej ubrań niż Ty. Niemowlęta są malutkie, ale ich rzeczy zajmują dużo miejsca. Organizowanie ubranek dla niemowląt też jest trudne, ponieważ jest tak wiele drobiazgów, o których trzeba pamiętać – skarpetki, akcesoria do włosów, śpioszki, buciki, śliniaki, czapki dziecięce. Jeśli nie znajdziesz miejsca na wszystkie te małe rzeczy, kończą one porozrzucane w całym domu i oczywiście nigdy nie będziesz w stanie znaleźć tego, czego potrzebujesz, kiedy tego potrzebujesz.

Uporządkuj ubrania dla dziecka – śpiochy, bluzki, bluzy, legginsy dziecięce

Kluczem do przechowywania ubrań dla niemowląt jest uporządkowanie rzeczy w sposób łatwy do znalezienia, łatwy do odłożenia i łatwy do zrozumienia dla całej rodziny. Zebraliśmy jedne z najlepszych pomysłów na przechowywanie ubrań dla dzieci, aby uprościć Twoje życie i odzyskać przestrzeń z tego ogromnego stosu ubranek dla dzieci.

Odłóż to, czego teraz nie potrzebujesz – sukienki dziecięce zostaw na lato, a ciepłe bluzy dziecięce schowaj na zimę

Eksperci ds. rodzicielstwa sugerują, że utrzymywanie porządku w przestrzeni dziecka pomaga dzieciom czuć się mniej przytłoczonym i sfrustrowanym. Organizacja jest ważną umiejętnością, której należy się nauczyć i można zacząć to robić bardzo wcześnie – w pokoju dziecka.

Jedną z pierwszych rzeczy do zrobienia podczas organizowania ubranek dla dzieci jest odłożenie tych rzeczy, których nie potrzebujesz w tej chwili lub przez na najbliższe kilka miesięcy. Porządkuj ubranka dla dzieci według pory roku i wieku. Zdecyduj, jakie ubrania chcesz mieć pod ręką, a wszystko inne wrzuć do szczelnych, przezroczystych pudełek lub toreb. Spakuj sukienki dziecięce na lato, a ciepłe bluzy i czapki bawełniane dla dzieci na jesień i zimę.

Posegreguj ubranie według pory roku i wieku

Porządkowanie według pory roku i wieku pozwoli Ci zaoszczędzić miejsce i czas w codziennym życiu. Znalezienie potrzebnych rzeczy będzie o wiele łatwiejsze, gdy przestrzeń nie będzie zaśmiecona ubrankami dla niemowląt z czterech sezonów. Szczególnie jeśli chodzi o bluzki dziecięce kupione w różnych rozmiarach: na teraz, na później, i wszystkie ubranka typu„o jakie ładne”, które później okazują się za małe lub za duże.

Na przykład możesz pokochać ten super słodki wełniany sweter, który Twoje dziecko nosiło w grudniu. Jeśli jednak teraz jest czerwiec, nie ma powodu, aby zajmować nim miejsce, gdy potrzebujesz miejsca na szorty i śpiochy, które Twoje dziecko nosi na co dzień.

Odkładanie ubrań – jak to robić?

Kiedy zbliżasz się do końca sezonu, włóż te ubrania do czystego pojemnika, oznacz je i przechowuj w suchym miejscu. W ten sposób będziesz wiedział, gdzie je znaleźć dla dziecka numer dwa lub przekazać go przyjaciołom i rodzinie dla ich dzieci.

Przekładki na ubrania do szafy wiszącej

Być może widziałeś te urocze przekładki na ubrania do drążków oznaczonych jako 0-3 miesiące, 3-6 miesięcy i tak dalej. Chociaż mogą sprawić, że Twój pokój dziecięcy będzie wyglądał jak butik dla dzieci, nie są najbardziej praktycznym sposobem przechowywania ubranek dla dzieci, jeśli brakuje Ci miejsca do przechowywania. Jeśli masz noworodka, umieść ubrania w oznaczonym plastikowym koszu lub torbie do przechowywania w szafie, lub pod łóżkiem i wyciągnij je w odpowiednim momencie.

Nowe rozwiązania do przechowywania dziecięcych ubrań i dodatków

Potrzebujesz szybkiego sposobu na zdobycie śpioszków i skarpetek dla niemowląt ? Wypróbuj wiszący organizer na buty. Nie możesz trzymać tych wszystkich dziecięcych butów razem? Powieś buciki na pasku w szafie. Za dużo opasek na głowę i kokardek do włosów? Kup wiszący organizer na biżuterię na drążka szafy.

Ubranka i akcesoria dla niemowląt (bluzki dziecięce, śpiochy, szlafroki, rampersy chłopięce i dziewczęce) są malutkie, przez co trudno je zobaczyć jak są ułożone na stosie lub wrzucone do kosza.

Rzuć okiem na te genialne triki do organizowania ubrań dla dzieci – jak przechowywać bluzki dziecięce, apaszki niemowlęce i inne

Wieszak na buty – schowaj tam otulacze i pledy

Organizer na buty z kieszeniami, który wisi na drzwiach lub szynie szafy, to świetny sposób na uporządkowanie pokoju dziecięcego. Używaj go do pieluch, śliniaków, skarpet, śpiochów i innych niezbędnych rzeczy. Kieszenie doskonale nadają się do przechowywania też przedmiotów, takich jak otulacze i pledy. Są one powszechnie dostępne, stosunkowo niedrogie i można je złożyć i schować, gdy z nimi skończysz.

Jeśli kupisz jeden w neutralnych, jednolitych kolorach, jest to również przedmiot, który może być wielokrotnie używany przez Twoją rodzinę w innych pokojach, gdy Twoje dziecko dorośnie.

Pudełko na ozdoby – idealne na czapki dziecięce

Przezroczyste pudełko do przechowywania ozdób świątecznych jest idealne do organizowania małych przedmiotów, które muszą pozostać razem, takich jak buciki, rajstopy, skarpetki, rękawiczki, legginsy dziecięce i czapki. Każdy przedmiot ma swoją własną przestrzeń, dzięki czemu wszystko jest łatwe do zobaczenia, łatwe do odłożenia i, co najważniejsze, łatwe do znalezienia, gdy jest to potrzebne.

Wieszaki z klipsami

Może to być kuszące, aby młoda mama zapełniła szafę w pokoju dziecinnym tymi niesamowicie uroczymi wieszakami dla niemowląt stworzonymi tylko na takie małe ubrania. Chociaż są cenne, nie są najbardziej zrównoważoną, opłacalną ani praktyczną rzeczą do kupienia na dłuższą metę, jeśli próbujesz przechowywać ubranka dla dzieci.

Zamiast tego wypróbuj wieszaki na klipsy, które są zwykle używane do spódnic lub spodni. Większość ubranek dziecięcych nie wymaga konstrukcji wieszaka. Łatwiejsze i mniej czasochłonne jest przypięcie kilku przedmiotów do zwykłego wieszaka na klipsy. Szczególnie jeśli mowa o sukienkach dziecięcych, bluzkach i leżących wszędzie apaszkach i chustkach dziecięcych.

Poszukaj wieszaków na klipsy z haczykiem, który pozwoli ci powiesić je jeden na drugim. To również świetna oszczędność miejsca do zawieszenia ubranek w szafie.

Wiszący organizer na biżuterię

Wiszący organizer na biżuterię z przezroczystymi kieszeniami zajmuje niewiele miejsca w Twojej dziecięcej szafie. Jest to szczególnie dobry sposób na przechowywanie spinek do włosów i innych drobnych akcesoriów, które tak łatwo się gubią.

Zorganizuj szuflady

Niezbędne jest maksymalne wykorzystanie przestrzeni, jeśli chodzi o organizację ubranek dla dzieci. Jeśli masz komodę do pokoju dziecinnego, kosze, pudełka i przegrody do szuflad będą niezbędne, aby efektywnie wykorzystać przestrzeń do przechowywania. Szczególnie nadają się do rozdzielenia na przykład, takich ubrań jak: bluzki chłopięce i bluzki dziewczęce; sukienki dziecięce i legginsy dziecięce; apaszki niemowlęce na lato i zimowe ocieplane czapki bawełniane dla dzieci.

Szuflady mogą być trudne w użyciu, jeśli nie widzisz, co w nich masz. Przegrody do szuflad pomagają nadać każdemu stosikowi maleńkich ubrań określoną przestrzeń. Możesz kupić przegrody do szuflad, aby pomogły Ci zaplanować najlepsze wykorzystanie komody. Jednak te nie zawsze pasują. Nie martwić się. Użyj pudełek po butach, niskich koszy lub kartonu, aby stworzyć własne przegrody do szuflad.

Doskonal swoją technikę składania

Jednym z najlepszych sposobów, aby te szuflady komody były schludne i uporządkowane, jest składanie ubranek dla dzieci. Zwijanie lub składanie ubranek niemowlęcych do segregatora oszczędza miejsce w szufladzie, ale także sprawia, że wszystko jest bardzo dobrze widoczne i łatwo dostępne. Kiedy spieszysz się, szukając konkretnego śpiocha lub pary półśpiochów, będziesz mógł otworzyć swoją komodę i od razu ją znaleźć.

Zmaksymalizuj przestrzeń w szafie

Przegrody w szafie to świetny sposób na stworzenie miejsca do przechowywania. Jednak przy porządkowaniu i przechowywaniu ubranek dziecięcych największym problemem jest znalezienie miejsca na tyle rzeczy, żebyś wiedziała, gdzie się znajdują.

Jeśli kosz jest zbyt duży, nigdy nie znajdziesz dokładnie tego, czego szukasz. Podobnie, jeśli nie masz określonego miejsca na skarpetki, nigdy nie będziesz w stanie trzymać par razem. Przegrody w szafie tworzą przestrzeń do przechowywania złożonych przedmiotów, takich jak chustki dziecięce i pledy.

 

 

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this