O Firmie

Firma Bamar to polski producent odzieży dziecięcej i niemowlęcej, została założona w 1998 roku. Marka Nicol powstała w 2009 roku i jest już dobrze znana rodzicom i dzieciom. Specjalizujemy się w projektowaniu, produkcji ubranek i bielizny dla dzieci w wieku do lat 6. Wyroby z logo NICOL to jakość, elegancja, komfort i styl. Staramy się by produkty, które oferujemy spełniały Państwa oczekiwania a milusińscy czuli się w nich komfortowo. Nasi projektanci śledząc najnowsze trendy w modzie dziecięcej, opracowują swoje niepowtarzalne pomysły.

Wszystkie oferowane przez nas produkty pochodzą z Polski, wytwarzane są w siedzibie firmy, dzięki temu możemy doskonale nadzorować cały proces produkcji. Zapewnia to naszym wyrobom najwyższą jakość. Produkty NICOL posiadają certyfikat „bezpieczny dla dziecka”.

Staramy się też, aby odzież, którą produkujemy, wyróżniała się pod względem estetycznym. Ubranka zaprojektowano tak, by zapewnić maksymalny komfort użytkowania i możliwość stworzenia ciekawych zestawów. Dzięki temu produkty NICOL są nie tylko solidne i bezpieczne, ale także podkreślają indywidualność każdego maluszka.

Od 2010 roku pomagamy chorym dzieciom w ramach współpracy ze Stowarzyszeniem ”Parasol dla życia”, www.parasoldlazycia.org, a od września 2013r. Nasza firma została uhonorowana certyfikatem Znaku Jakości KidZone, który jest wyrazem uznania za wysiłek wkładany przez firmę w celu dostosowania produktów i usług do najwyższych standardów. Ma też na celu uhonorowanie podmiotów, które poprzez stałe doskonalenie osiągają wysoką jakość i poziom bezpieczeństwa oraz wprowadzają nowoczesne rozwiązania pro-dziecięce.

Dzieci są naszym największym skarbem, dlatego każdy rodzic chce dla swojego maleństwa jak najlepiej. Świat dziecka jest nieograniczony, wypełniony zabawą, fantazją i śmiechem. Tylko w dzieciństwie przeżywamy wszystko tak intensywnie. Marka Nicol od lat uczestniczy w tym fantastycznym świecie, starając się sprostać wymaganiom i potrzebom rodziców. Stale rozwijamy swoją sieć oraz jakość swoich produktów. Mamy nadzieję, że nasze propozycje będą inspiracją dla rodziców w kreowaniu kolorowego świata ich dzieci.

Dlaczego Nicol? …bo kochasz swoje dziecko!